Zalety profili Kömmerling

KÖMMERLING to marka premium w systemach okiennych i drzwiowych PVC. Firma została założona w roku 1897 jako zakład handlowy. Produkcję tworzyw sztucznych rozpoczęła już w połowie XX wieku, a wyroby z PVC znalazły się w jej ofercie blisko 50 lat temu – w roku 1967!

KÖMMERLING to najwyższe parametry techniczne, najnowocześniejsze materiały, innowacyjne rozwiązania technologiczne, perfekcyjne wykonanie i niepowtarzalny styl. Doceniają to najbardziej wymagający klienci na całym świecie. Produkcji towarzyszy kompleksowy system kontroli jakości – od fazy projektowania po zbyt. Najwyższy poziom potwierdzają niezależne instytuty badawcze. Certyfikat ISO 9001 został nadany przez brytyjski BSI. Filozofia firmy to myślenie: systemowe, środowiskowe, partnerskie, jakościowe i ekonomiczne.

KÖMMERLING jest obecnie jedną z marek firmy PROFINE GmbH – światowego lidera branży, mającego ok. 20-procentowy udział w rynku. PROFINE GmbH specjalizuje się w produkcji systemów okiennych, drzwiowych, osłonowych oraz płyt PVC

 

/files/photo/koemmerling-fabryka_03.jpg

/files/photo/koemmerling-fabryka_02.jpg

/files/photo/koemmerling-fabryka6712.jpg