Partnerzy

Poniżej przedstawiamy partnerów biznesowych firmy OKNO-POL

 

 

 

 

 

KÖMMERLING

to marka premium w systemach okiennych i drzwiowych PVC.

KÖMMERLING jest obecnie jedną z marek firmy PROFINE GmbH – światowego lidera  branży, mającego ok. 20-procentowy udział w rynku. PROFINE GmbH  specjalizuje się w produkcji systemów okiennych, drzwiowych, osłonowych oraz płyt PVC

Roto

Niemiecka grupa o światowej renomie. Na rynku obecna od blisko 80 lat. Okucia Roto w pełni zasłużenie cieszą się opinią innowacyjnych i niezawodnych. Wdrożony i regularnie certyfikowany System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2008 obejmuje 6 zakładów produkcyjnych, z kolei certyfikat ISO 14001:2005 potwierdza działania zgodne z wymogami systemu zarządzania środowiskowego.

Press Glass S.A.

Wiodący europejski producent płaskiego szkła przetworzonego dla budownictwa, największy polski wytwórca szkła zespolonego. Jakość gwarantowana Zintegrowanym Systemem Zarządzania, zgodnym z normami ISO 9001 i ISO 14001. Firma z blisko 25-letnim doświadczeniem. Cała oferta Press Glass spełnia wymagania dyrektyw „nowego podejścia” UE – jest oznakowana znakami CE.

Aliplast sp. z o.o.

Ceniony producent i dostawca systemów aluminiowych dla budownictwa. Wdrożony w Aliplast sp. z o.o. System Zarządzania Jakością jest zgodny z wymogami normy ISO 9001:2008, a polityka jakości – systematycznie nadzorowana przez audyty wewnętrzne i przeglądy zarządzania. Spółka została założona przez belgijski koncern Aliplast, mający 30-letnie doświadczenie w branży.

Aluprof S.A.

Jedna z wiodących firm w branży systemów aluminiowych dla budownictwa, o ugruntowanej pozycji na rynkach większości krajów europejskich i Stanów Zjednoczonych. Działający w Aluprof S.A. System Zarządzania Jakością spełnia wymogi norm serii EN ISO 9001/EN IS 14001. Produkty w pełni odpowiadają europejskim kryteriom w zakresie jakości stopów, tolerancji wykonania i wytrzymałości. Firma jest częścią Grupy Kapitałowej Kęty S.A.

Aereco

Lider branży. Firma obecna na rynkach większości krajów Europy oraz Stanów Zjednoczonych, Japonii i Chin. Wynalazca i pionier wentylacji higrosterowanej. System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2008. Urządzenia i systemy firmowane przez Aereco zapewniają optymalną wentylację zarówno w budynkach nowych, jak i modernizowanych.

Feyco AG

Firma szwajcarska – europejski pionier w opracowaniu i wdrożeniu zaawansowanej technologii lakierowania PVC. Feyco AG jest częścią Losser Holding AG – jednego z największych w Europie producentów specjalistycznych przemysłowych systemów lakierniczych.

 

Urban

Wiodący producent maszyn, urządzeń i systemów do produkcji stolarki z PVC, aluminium i stali. Firma założona w połowie ubiegłego wieku, prekursor wielu innowacyjnych rozwiązań, które zapewniły jej miejsce w wąskim gronie najlepszych w branży. Cała produkcja prowadzona jest w Niemczech.